Další podrobnosti z tohoto portálu, např. přehled inženýrských sítí, lze dohledat po dohodě pouze na obecním úřadě.

Náhodná fotka
Hradec a okolí

AUKCE ENERGIÍ

Obecní soutěž na dodávky elektřiny a zemního plynu pro občany obce Hradec od 15.11.2015 do 5.12.2015 probíhá v rámci projektu Obec Občanům přihlašování do obecní soutěže na dodávky elektrické energie a zemního plynu pro občany.

Občané se mohou přihlásit na stránkách www.hradec.obecobcanum.cz, nebo se dostavit ve dnech 25.11, 30.11., 2.12. vždy od 15.00 do 17.00 hod. na obecní úřad . Budete potřebovat pouze poslední vyúčtování elektrické energie a zemního plynu.

Noví zájemci se mohou také zapsat od 15.11. 2015 v úředních hodinách na podatelně obecního úřadu nebo osobně u starostky obce do nezávazné soupisky a doloží kopii svého ročního vyúčtování včetně smlouvy za dodávky elektrické energie a zemního plynu.

Více informací získáte na přiloženém letáku.

Veškeré bližší informace Vám poskytne pan Milan Bryndač na emailu: milan.bryndac@terragroup.cz či na tel.č. 737 609 098.

Aukce elektřiny - leták pdf pdf 1 MB
Datum a čas: 09.11.2015 14:17