podrobnosti z tohoto portálu, např. přehled inženýrských sítí, lze dohledat na obecním úřadě.

Porucha na vodovodu

25.6.2015

Tímto bychom chtěli informovat spoluobčany o tom, že byl objednán mimořádný rozbor pitné vody dodávené z veřejného vodovodu u zdravotního ústavu.

A dále byl do přílohy této zprávy připojen zápis se schůze k problematice veřejného vodovodu ze dne 17.6.2015

Dne 17.6.2015 od 18.30 hod. bude na obecním úřadě schůze týkající se obecního veřejného vodovodu.

ÚČAST  NUTNÁ

Porucha byla o víkendu 13.-14.6.2015  odstraněna a nyní vám budou na uvedené schůzi podány informormace k celé situaci a zároveň musíme najít společně řešení, aby se výpadek v dodávkách pitné vody již neopakoval.

Děkuji Hoskovcová

11.6.2015

Dnes byl uzavřen přívod vody do dolní části obce Hradec.

Zítra v dopoledních hodinách bude oprava rozvodu - ventilu dokončena a dodávka vody bude obnovena.

Přesná příčina úniku nebyla zatím zjištěna.

Co možná nejvíce ŠETŘIT, ŠETŘIT s vodou. Děkuji Hoskovcová

10.6.2015

Bohužel se nám neustále nedaří najít hlavní příčinu úniku vody.

Dále ve zdroji též není dostatečné množství, oproti minulosti pro úplné zásobování, tak jak doposud.

Žádáme všechny o maximální trpělivost, děláme vše co je v našich silám, aby bylo zásobování v plné míře obnoveno.

Zároveň prosíme o ŠETŘENÍ s vodou. Hoskovcová

8.6.2015

Tímto informujeme spoluobčany, že porucha na veřejném vodovodu se intenzivně řeší.

Příčina úniku upravené vody zatím nebyla nalezena. Budou se postupně vyměňovat ventily a dál hledat únik vody.

Přesný den obnovení úplné dodávky vody zatím nemůžeme potvrdit.

Všem se za vzniklé komplikace omlouváme. Hoskovcová

Zápis schůze-veřejný vodovod pdf pdf 665 kB
Datum a čas: 08.06.2015 13:26

Anketa