Dětská skupina

Zveřejněno: čtvrtek, 28. březen 2024 | DŮLEŽITÉ
Vážení rodiče, od 1.7.2024 se v naší obci Hradec v objektu bývalého obecního úřadu otevírá Dětská skupina BODLINKA. Pokud máte zájem o umístění Vašeho dítěte ve věku 2-6 let k nám, do nově vybaveného, příjemného prostředí se zahradou, prosím o vyplnění krátkého dotazníku "Vyjádření předběžného zájmu o umístění dítěte do DS Bodlinka". "Školkovné" je předběžně stanoveno ve výši 2.500,- Kč + oběd a pitný režim. Těšit se na Vás bude kolektiv paní učitelek Martina Šímová, Alena Radilová, Klára Urbanová a Jana Rajdlová?.