Obsah stránky

Hasiči

Za krásného počasí se dne 10.5.2008 sešlo u nás v Hradci u vodojemu 13 družstev k soutěži požárním sportu. I když okrsek má pouze 10 družstev, tak domácí Hradec, Číhošť a Kozlov daly dohromady po dvou sborech. Po reprezentaci začala soutěž slavnostním nástupem soutěžících. Všichni byli přivítání jak zástupci naší obce a našich hasičů, tak i zástupcem hasičů panem Cihlářem z Číhoště. V deset hodin první závodník vyběhl na trať na 100 metrů překážek. Zde si své síly změřilo celkem 35 jednotlivců. Nejlepších časů dosáhli naši borci 1.PAVELKA Radek a 2.ČMEDLA Robert. Další výsledky jednotlivců: 3. Cihláš Petr – Číhošť, Vavřička František – Kozlov, 5. Borovský Roman – Kozlov. V 11.30hod. začala druhá část měření sil, tentokrát v požárním útoku /soutěží celé sedmičlenné družstvo/. 

Výsledky v požárním útoku:

SDH Ledeč
SDH Pavlov
SDH Číhošť II:
SDH Kozlov I.
SDH Číhošť I.

Po sečtení výsledků z obou soutěží bylo celkové umístění:

SDH Ledeč
SDH Číhošť II.
SDH Kozlov I.
SDH Pavlov
SDH Číhošť I.
SDH Hradec mladší
SDH Hradec starší

SDH Prosíčka
SDH Kozlov II.
SDH Bělá
SDH Jedlá
SDH Chřenovice
SDH Vrbka

Soutěž byla ukončena v 13.30hod. vyhlášením výsledků a předáním pohárů prvním třem družstvům a všem také byli předány další drobné ceny. Na soutěž se přišlo podívat i dostatek diváků, a tak si myslím, že se celá akce opravdu vydařila. Chtěla bych poděkovat hasičům za přípravu trati, která byla perfektní. Dále patří poděkování všem, kteří se podíleli na obsluze ve stánku u občerstvení. Samozřejmě poděkování patří také p. Matlachovi a ostatním muzikantům za hudební doprovod celé akce.

Nesmíme zapomenout ani na rozhodčí a také na sponzory akce – Unimont J.C. K. s.r.o. Hradec, Vrcha Jedlá a.s., Zemní práce Vrzáček, Zemní práce Lebeda, ATOS, Fr. Malimánek a p. Francl. Pro představu, jak celá akce probíhala a jaká byla atmosféra je možno si v příloze prohlédnou fotodokumentaci.


Za obecní úřad – Hoskovcová Hana

Hasičská soutěž
foto-01.jpg foto-03.jpg foto-08.jpg foto-02.jpg foto-07.jpg foto-04.jpg foto-06.jpg foto-05.jpg
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.