Obsah stránky

Nádoba na sběr použitého kuchyňského oleje

Zveřejněno: pondělí, 09. červenec 2018 | Ostatní

Vážení občané,

v rámci projektu STOP LHOSTEJNOSTI byla v naší obci umístěna popelnice, na sběr použitých kuchyňských olejů. Je hnědá a opatřené velkou zelenou etiketou. Oleje z Vašich domácností do nich můžete vhazovat v uzavřených PET lahvích. V žádném případě do nich nevhazujte motorové oleje. Tím, že kuchyňské oleje nebudete vlévat do odpadu, se vyhnete možnému ucpání odpadových trubek Vašich domácností a v neposlední řadě přispějete i k ochraně životního prostředí.
 
Nádoba je úmístěna před obecním úřadem.                             Hoskovcová Hana
Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.