Další podrobnosti z tohoto portálu, např. přehled inženýrských sítí, lze dohledat po dohodě pouze na obecním úřadě.

Náhodná fotka
Hradec a okolí

Nová nádoba na použitý olej

Vážení občané,

v rámci projektu STOP LHOSTEJNOSTI byly v naší obci rozmístěny popelnice, na sběr použitých kuchyňských rostlinných olejů. Jsou hnědé a opatřené velkou zelenou etiketou. Oleje z Vašich domácností do nich můžete vhazovat v uzavřených PET lahvích. V žádném případě do nich nevhazujte motorové oleje. Tím, že kuchyňské oleje nebudete vlévat do odpadu, se vyhnete možnému ucpání odpadových trubek Vašich domácností, dále tím nebudete snižovat účinnost obecní kanalizace a v neposlední řadě přispějete i k ochraně životního prostředí.

Děkujeme Vám, že se zapojíte do tohoto projektu.

Sběr použitého kuchyňského oleje pdf pdf 248 kB
Datum a čas: 11.01.2017 18:10