podrobnosti z tohoto portálu, např. přehled inženýrských sítí, lze dohledat na obecním úřadě.

Nádoba na sběr použitého kuchyňského oleje

Vážení občané,

v rámci projektu STOP LHOSTEJNOSTI byla v naší obci umístěna popelnice, na sběr použitých kuchyňských olejů. Je hnědá a opatřené velkou zelenou etiketou. Oleje z Vašich domácností do nich můžete vhazovat v uzavřených PET lahvích. V žádném případě do nich nevhazujte motorové oleje. Tím, že kuchyňské oleje nebudete vlévat do odpadu, se vyhnete možnému ucpání odpadových trubek Vašich domácností a v neposlední řadě přispějete i k ochraně životního prostředí.

Nádoba je úmístěna před obecním úřadem.                             Hoskovcová Hana

Nádoba na použitý kuchyňský olej pdf pdf 327 kB
Datum a čas: 09.07.2018 18:10

Anketa